T4N150BL ABB
  • Part Number: T4N150BL
  • Manufacturer Name: ABB
  • Description: Product Description: Circuit Breaker, 150A/600VAC Max, 25KIAC@480VAC, Includes Standard Terminal Lugs, LS/I Elect Trip Mech
  • Category: MCCBs
  • Status:
  • More about T4N150BL ABB
    T4N150BL ABB
    T4N150BL is manufactured by ABB and is categorized in the MCCBs category. T4N150BL is described as Product Description: Circuit Breaker, 150A/600VAC Max, 25KIAC@480VAC, Includes Standard Terminal Lugs, LS/I Elect Trip Mech . Perfect Parts is a supplier of Circuit Protection and other Passives.
    ---> Other parts by ABB
    ---> MCCBs from all manufacturers
    ---> Circuit Protection by sub category
  • More About  MCCBs
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    POSITIVE ENCLOSURE CONTACT- 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CONTACT BATT W/TABS AAA/AAAA/N
    View
    CONTACT BATT W/TABS POSITVE A/AA
    POS BATTERY CONTACT COIN CELL
    COMPACT NEGATIVE CONTACT - 12MM
    NEG BATTERY CONTACT COIN CELL
    Energizer
    E2GO CELL PHONE CHARGER SPRINT
    Tripp Lite
    DUAL-PORT USB CAR CHARGER FOR TA
    Tripp Lite
    DUAL USB CAR CHARGER FOR TABLETS
    BATT CHARGER IN-VEHICLE USB 5V
    Memory Protection Devices
    12V AUTO PLUG ADPT-AIRCRAFT PLUG
    TABLET/PHONE USB CHARGER 5V 2.4A