T4N100EW-2 ABB
  • Part Number: T4N100EW-2
  • Manufacturer Name: ABB
  • Description: Product Description: Circuit Breaker, 2-P, 100A/600VAC, 25KAIC@480VAC, Less Term Lugs, LSIG Electronic Trip
  • Category: MCCBs
  • Status:
  • More about T4N100EW-2 ABB
    T4N100EW-2 ABB
    T4N100EW-2 is manufactured by ABB and is categorized in the MCCBs category. T4N100EW-2 is described as Product Description: Circuit Breaker, 2-P, 100A/600VAC, 25KAIC@480VAC, Less Term Lugs, LSIG Electronic Trip . Perfect Parts is a supplier of Circuit Protection and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    FRONT PANEL KIT 3U 4HP VME
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 8 X 10 NAT
    View
    Phoenix Contact
    BASE ELEMENT W/ SNAP FOOT 35MM
    Phoenix Contact
    BASE ELEMENT W/SNAP FOOT 35MM
    BASE ELEMENT W/O SNAP FOOT 35MM
    ELECTRONIC BOARD BASE
    ELECTRONIC BOARD BASE
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM