T4N100BWS4 ABB
  • Part Number: T4N100BWS4
  • Manufacturer Name: ABB
  • Description: Product Description: Circuit Breaker, 3-P, 100A/600VAC, 25KAIC@480V, LS/I Elect Trip Module W/O Terminal Lugs, W/120V Shunt Trip
  • Category: MCCBs
  • Status:
  • More about T4N100BWS4 ABB
    T4N100BWS4 ABB
    T4N100BWS4 is manufactured by ABB and is categorized in the MCCBs category. T4N100BWS4 is described as Product Description: Circuit Breaker, 3-P, 100A/600VAC, 25KAIC@480V, LS/I Elect Trip Module W/O Terminal Lugs, W/120V Shunt Trip . Perfect Parts is a supplier of Circuit Protection and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CONNECTOR H 15 F