T4N080TWU8 ABB
  • Part Number: T4N080TWU8
  • Manufacturer Name: ABB
  • Description: Product Description: Circuit Breaker, 3-P, 80A/600V, 25KAIC@480V, Fixed Thermal/Mag Trip, Less Terminal Lugs, W/ 24V UV Trip
  • Category: MCCBs
  • Status:
  • More about T4N080TWU8 ABB
    T4N080TWU8 ABB
    T4N080TWU8 is manufactured by ABB and is categorized in the MCCBs category. T4N080TWU8 is described as Product Description: Circuit Breaker, 3-P, 80A/600V, 25KAIC@480V, Fixed Thermal/Mag Trip, Less Terminal Lugs, W/ 24V UV Trip . Perfect Parts is a supplier of Circuit Protection and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Seiko Inst
  • Description
    BATTERY LITH 3V 11MAH COIN 9.5MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    Seiko Inst
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM
    BATT LITH 3V 5.5MAH COIN 6.8MM
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM
    BATTERY LITH 3V 5MAH COIN 6.8MM
    BATTERY LITH 3V 1MAH COIN 4.8MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM