T4N040TW-4 ABB
  • Part Number: T4N040TW-4
  • Manufacturer Name: ABB
  • Description: Product Description: Circuit Breaker, 4-P, 40A/600V, 25KAIC@480V, Fixed Thermal/Mag Trip, Less Terminal Lugs
  • Category: MCCBs
  • Status:
  • More about T4N040TW-4 ABB
    T4N040TW-4 ABB
    T4N040TW-4 is manufactured by ABB and is categorized in the MCCBs category. T4N040TW-4 is described as Product Description: Circuit Breaker, 4-P, 40A/600V, 25KAIC@480V, Fixed Thermal/Mag Trip, Less Terminal Lugs . Perfect Parts is a supplier of Circuit Protection and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    View
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM