T4N020TW ABB
  • Part Number: T4N020TW
  • Manufacturer Name: ABB
  • Description: Product Description: Circuit Breaker, 3-P, 20A/600V, 25KAIC@480V, Fixed Thermal/Mag Trip, Less Terminal Lugs
  • Category: MCCBs
  • Status:
  • More about T4N020TW ABB
    T4N020TW ABB
    T4N020TW is manufactured by ABB and is categorized in the MCCBs category. T4N020TW is described as Product Description: Circuit Breaker, 3-P, 20A/600V, 25KAIC@480V, Fixed Thermal/Mag Trip, Less Terminal Lugs . Perfect Parts is a supplier of Circuit Protection and other Passives.
    ---> Other parts by ABB
    ---> MCCBs from all manufacturers
    ---> Circuit Protection by sub category
  • More About  MCCBs
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Cui
  • Description
    SPEAKER 8OHM 100MW TOP PORT 99DB
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    SPEAKER 8OHM 1.2W TOP PORT 88DB
    View
    Pui Audio
    SPEAKER 8OHM 800MW TOP PORT 85DB
    Cui
    SPEAKER 8OHM 2W TOP PORT 99DB
    SPEAKER 8OHM 100MW TOP PORT 75DB
    SPEAKER 8OHM 100MW TOP PORT 95DB
    SPEAKER 8OHM 200MW TOP PORT 87DB
    SPEAKER 8OHM 100MW TOP PORT 82DB
    SPEAKER 8OHM 100MW TOP PORT 78DB
    SPEAKER 8OHM 300MW TOP PORT 87DB
    SPEAKER 8OHM 400MW TOP PORT 93DB
    SPEAKER 8OHM 300MW TOP PORT 92DB