T4HQ150BW ABB
  • Part Number: T4HQ150BW
  • Manufacturer Name: ABB
  • Description: Product Description: Circuit Breaker, 3-P, 150A/600VAC, 65KAIC@480VAC, 100% UL Rated, LS/I Electronic Trip
  • Category: MCCBs
  • Status:
  • More about T4HQ150BW ABB
    T4HQ150BW ABB
    T4HQ150BW is manufactured by ABB and is categorized in the MCCBs category. T4HQ150BW is described as Product Description: Circuit Breaker, 3-P, 150A/600VAC, 65KAIC@480VAC, 100% UL Rated, LS/I Electronic Trip . Perfect Parts is a supplier of Circuit Protection and other Passives.
    ---> Other parts by ABB
    ---> MCCBs from all manufacturers
    ---> Circuit Protection by sub category
  • More About  MCCBs
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    12V AUTO PLUG STD EURO CE
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG AUTO PWR GRAY W/LED IND
    View
    PLUG 12V AUTO EURO CE
    PLUG 12V AUTO MINI FUSE CE
    PLUG AUTO PWR BLACK W/LED 13
    Cnc Tech
    ADPT CBL SAE TO F CIG 16AWG .46M
    SOCKET 12V AUTO SAFETY CAP MNT