T3S225TDDS2 ABB
  • Part Number: T3S225TDDS2
  • Manufacturer Name: ABB
  • Description: Product Description: Circuit Breaker T3S 225A 3-P T/M Ul St 6Lug
  • Category: MCCBs
  • Status:
  • More about T3S225TDDS2 ABB
    T3S225TDDS2 ABB
    T3S225TDDS2 is manufactured by ABB and is categorized in the MCCBs category. T3S225TDDS2 is described as Product Description: Circuit Breaker T3S 225A 3-P T/M Ul St 6Lug . Perfect Parts is a supplier of Circuit Protection and other Passives.
    ---> Other parts by ABB
    ---> MCCBs from all manufacturers
    ---> Circuit Protection by sub category
  • More About  MCCBs
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 6.0V C SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY PACK 2.4V 500MAH NIMH
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATT PK 9.0V AA SIZE CARBON ZINC
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    BATTERY PK 9.0V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE