T3S125TWA ABB
  • Part Number: T3S125TWA
  • Manufacturer Name: ABB
  • Description: Product Description: Circuit Breaker, 3-P, 125A/600V, 600Y/347VAC/480V Delta, Less Lugs, Thermal-Mag Trip w/Aux contacts
  • Category: MCCBs
  • Status:
  • More about T3S125TWA ABB
    T3S125TWA ABB
    T3S125TWA is manufactured by ABB and is categorized in the MCCBs category. T3S125TWA is described as Product Description: Circuit Breaker, 3-P, 125A/600V, 600Y/347VAC/480V Delta, Less Lugs, Thermal-Mag Trip w/Aux contacts . Perfect Parts is a supplier of Circuit Protection and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK ASSEMBLY EIA 3UX19X9
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD RACK 19X3UX9 5 SLOT
    View
    CARD RACK TOP/BOT VENT 3UX8.5X7
    CARD RACK 5.25X19X9 SNAPIN PLAST
    CARD RACK FRAME KIT VME 3UX160MM
    CARD RACK KIT CPCI 24 CUSTOM
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH