T3S125MWAS9 ABB
  • Part Number: T3S125MWAS9
  • Manufacturer Name: ABB
  • Description: Product Description: Circuit Breaker, 3-P, 125A/480VAC, 25KAIC@480VAC, 600Y/347V, 480V Delta, Mag Trip w/Aux&Shunt Trip, Less Lugs
  • Category: MCCBs
  • Status:
  • More about T3S125MWAS9 ABB
    T3S125MWAS9 ABB
    T3S125MWAS9 is manufactured by ABB and is categorized in the MCCBs category. T3S125MWAS9 is described as Product Description: Circuit Breaker, 3-P, 125A/480VAC, 25KAIC@480VAC, 600Y/347V,480V Delta, Mag Trip w/Aux&Shunt Trip, Less Lugs . Perfect Parts is a supplier of Circuit Protection and other Passives.
    ---> Other parts by ABB
    ---> MCCBs from all manufacturers
    ---> Circuit Protection by sub category
  • More About  MCCBs
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    View
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    Seiko Inst
    BATTERY LITH 3V 11MAH COIN 9.5MM
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    Seiko Inst
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM
    BATT LITH 3V 5.5MAH COIN 6.8MM
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM