T3S100TWA ABB
  • Part Number: T3S100TWA
  • Manufacturer Name: ABB
  • Description: Product Description: Circuit Breaker, 3-P, 100A/480VAC, 35KAIC@480VAC, 600Y/347V, 480V Delta, Thermal-Mag Trip w/Aux, Less Lugs
  • Category: MCCBs
  • Status:
  • More about T3S100TWA ABB
    T3S100TWA ABB
    T3S100TWA is manufactured by ABB and is categorized in the MCCBs category. T3S100TWA is described as Product Description: Circuit Breaker, 3-P, 100A/480VAC, 35KAIC@480VAC, 600Y/347V,480V Delta, Thermal-Mag Trip w/Aux, Less Lugs . Perfect Parts is a supplier of Circuit Protection and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CONNECTOR H 15 F