T3S090TW-4 ABB
  • Part Number: T3S090TW-4
  • Manufacturer Name: ABB
  • Description: Product Description: Circuit Breaker, 4-P, 90A/600V, 600Y/347V/480V Delta, 35KAIC@480VAC, Less Terminal Lugs
  • Category: MCCBs
  • Status:
  • More about T3S090TW-4 ABB
    T3S090TW-4 ABB
    T3S090TW-4 is manufactured by ABB and is categorized in the MCCBs category. T3S090TW-4 is described as Product Description: Circuit Breaker, 4-P, 90A/600V, 600Y/347V/480V Delta, 35KAIC@480VAC, Less Terminal Lugs . Perfect Parts is a supplier of Circuit Protection and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD EJECTOR PCB 1.1" .063" WHT
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    KIT INJECTOR/EJECTOR TOP/BTM
    View
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, LOCK NUT, 5"
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"