T3S090TW ABB
  • Part Number: T3S090TW
  • Manufacturer Name: ABB
  • Description: Product Description: Circuit Breaker, 3-P, 90A/600V, 600Y/347VAC/480V Delta, 35KAIC@480V, Less Terminal Lugs
  • Category: MCCBs
  • Status:
  • More about T3S090TW ABB
    T3S090TW ABB
    T3S090TW is manufactured by ABB and is categorized in the MCCBs category. T3S090TW is described as Product Description: Circuit Breaker, 3-P, 90A/600V, 600Y/347VAC/480V Delta, 35KAIC@480V, Less Terminal Lugs . Perfect Parts is a supplier of Circuit Protection and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    View
    Vector
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM