T3S070TW ABB
  • Part Number: T3S070TW
  • Manufacturer Name: ABB
  • Description: Product Description: Circuit Breaker, 3-P, 70A/600V, 600Y/347VAC/480V Delta, 35KAIC@480V, Less Terminal Lugs
  • Category: MCCBs
  • Status:
  • More about T3S070TW ABB
    T3S070TW ABB
    T3S070TW is manufactured by ABB and is categorized in the MCCBs category. T3S070TW is described as Product Description: Circuit Breaker, 3-P, 70A/600V, 600Y/347VAC/480V Delta, 35KAIC@480V, Less Terminal Lugs . Perfect Parts is a supplier of Circuit Protection and other Passives.
    ---> Other parts by ABB
    ---> MCCBs from all manufacturers
    ---> Circuit Protection by sub category
  • More About  MCCBs
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 3V D SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 6.0V AA SIZE ALKALINE