T3N225TWA ABB
  • Part Number: T3N225TWA
  • Manufacturer Name: ABB
  • Description: Product Description: Circuit Breaker, 3-P, 225A/480VAC, 600Y/347VAC/480V Delta, 25KAIC@480V, w/Aux Contacts, Less Terminal Lugs
  • Category: MCCBs
  • Status:
  • More about T3N225TWA ABB
    T3N225TWA ABB
    T3N225TWA is manufactured by ABB and is categorized in the MCCBs category. T3N225TWA is described as Product Description: Circuit Breaker, 3-P, 225A/480VAC, 600Y/347VAC/480V Delta, 25KAIC@480V, w/Aux Contacts, Less Terminal Lugs . Perfect Parts is a supplier of Circuit Protection and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    ELECTRONIC BOARD BASE
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM
    View
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1558/1558-TF
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1564
    Schroff
    FRNT PNL KIT 3U 4HP CPCI-VME64X
    ELECTRONIC BOARD BASE