T3N150TWA ABB
  • Part Number: T3N150TWA
  • Manufacturer Name: ABB
  • Description: Product Description: Circuit Breaker, 3-P, 150A/480VAC, 25KAIC@480VAC, 600Y/347V, 480V Delta w/Aux Contacts, Less Terminal Lugs
  • Category: MCCBs
  • Status:
  • More about T3N150TWA ABB
    T3N150TWA ABB
    T3N150TWA is manufactured by ABB and is categorized in the MCCBs category. T3N150TWA is described as Product Description: Circuit Breaker, 3-P, 150A/480VAC, 25KAIC@480VAC, 600Y/347V, 480V Delta w/Aux Contacts, Less Terminal Lugs . Perfect Parts is a supplier of Circuit Protection and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    CABLE USB 2.0 A-MINI B 1M BLACK