T3N150T0SA ABB
  • Part Number: T3N150T0SA
  • Manufacturer Name: ABB
  • Description: Product Description: Circuit Breaker T3N 150A 3-P T/M As 3 Lugs
  • Category: MCCBs
  • Status:
  • More about T3N150T0SA ABB
    T3N150T0SA ABB
    T3N150T0SA is manufactured by ABB and is categorized in the MCCBs category. T3N150T0SA is described as Product Description: Circuit Breaker T3N 150A 3-P T/M As 3 Lugs . Perfect Parts is a supplier of Circuit Protection and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 415MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
    SUBRACK FOR 19"3U 84HP 175MM
    Vector
    CARD RACK 5.25X19X12 SNAPIN PLAS
    Vector
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS