T3N125TWU8 ABB
  • Part Number: T3N125TWU8
  • Manufacturer Name: ABB
  • Description: Product Description: Circuit Breaker, 3-P, 125A/480VAC, 25KAIC@480VAC, 600Y/347V, 480V Delta, w/UV Trip, Less Terminal Lugs
  • Category: MCCBs
  • Status:
  • More about T3N125TWU8 ABB
    T3N125TWU8 ABB
    T3N125TWU8 is manufactured by ABB and is categorized in the MCCBs category. T3N125TWU8 is described as Product Description: Circuit Breaker, 3-P, 125A/480VAC, 25KAIC@480VAC, 600Y/347V,480V Delta, w/UV Trip, Less Terminal Lugs . Perfect Parts is a supplier of Circuit Protection and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    DIN RAIL ADAPTER
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    POZ SCREW M2.5X12.3 100 PCS
    View
    Schroff
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"