T3N125TLS9 ABB
  • Part Number: T3N125TLS9
  • Manufacturer Name: ABB
  • Description: Product Description: Circuit Breaker, 3-P, 125A/480VAC, 25KAIC@480VAC, 600Y/347V, 480V Delta, w/Shunt Trip & Terminal Lugs
  • Category: MCCBs
  • Status:
  • More about T3N125TLS9 ABB
    T3N125TLS9 ABB
    T3N125TLS9 is manufactured by ABB and is categorized in the MCCBs category. T3N125TLS9 is described as Product Description: Circuit Breaker, 3-P, 125A/480VAC, 25KAIC@480VAC, 600Y/347V,480V Delta, w/Shunt Trip & Terminal Lugs . Perfect Parts is a supplier of Circuit Protection and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    COVER FOR VERT SNAP DRAGON HLDR
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PROTECT COVER FOR 9V SNAP TERM