T3N100TWS8 ABB
  • Part Number: T3N100TWS8
  • Manufacturer Name: ABB
  • Description: Product Description: Circuit Breaker, 3-P, 100A/480VAC, 25KAIC@480VAC, 600Y/347V, 480V Delta, w/Shunt Trip, Less Terminal Lugs
  • Category: MCCBs
  • Status:
  • More about T3N100TWS8 ABB
    T3N100TWS8 ABB
    T3N100TWS8 is manufactured by ABB and is categorized in the MCCBs category. T3N100TWS8 is described as Product Description: Circuit Breaker, 3-P, 100A/480VAC, 25KAIC@480VAC, 600Y/347V,480V Delta, w/Shunt Trip, Less Terminal Lugs . Perfect Parts is a supplier of Circuit Protection and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM