T3N100TWA3U2 ABB
  • Part Number: T3N100TWA3U2
  • Manufacturer Name: ABB
  • Description: Product Description: Circuit Breaker, 3-P, 100A/480VAC, 25KAIC@480VAC, 600Y/347V, 480V Delta, w/Aux Contact&UV Trip, Less Term Lug
  • Category: MCCBs
  • Status:
  • More about T3N100TWA3U2 ABB
    T3N100TWA3U2 ABB
    T3N100TWA3U2 is manufactured by ABB and is categorized in the MCCBs category. T3N100TWA3U2 is described as Product Description: Circuit Breaker, 3-P, 100A/480VAC, 25KAIC@480VAC, 600Y/347V,480V Delta, w/Aux Contact&UV Trip, Less Term Lug . Perfect Parts is a supplier of Circuit Protection and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    BATT SNAP ON A/AA CONTACTS
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    BATTERY CONT NEG SIDE AA/N PCB
    View
    CLIP BATT AAAA/AAA/N STEEL
    POSITIVE ENCLOSURE CONTACT- 20MM
    CONTACT BATT W/TABS AAA/AAAA/N
    CONTACT BATT W/TABS POSITVE A/AA
    POS BATTERY CONTACT COIN CELL
    COMPACT NEGATIVE CONTACT - 12MM