T3N080TWS8 ABB
  • Part Number: T3N080TWS8
  • Manufacturer Name: ABB
  • Description: Product Description: Circuit Breaker, 3-P, 80A/480VAC, 25KAIC@480VAC, 600Y/347V, 480V Delta, w/Shunt Trip, Less Terminal Lugs
  • Category: MCCBs
  • Status:
  • More about T3N080TWS8 ABB
    T3N080TWS8 ABB
    T3N080TWS8 is manufactured by ABB and is categorized in the MCCBs category. T3N080TWS8 is described as Product Description: Circuit Breaker, 3-P, 80A/480VAC, 25KAIC@480VAC, 600Y/347V,480V Delta, w/Shunt Trip, Less Terminal Lugs . Perfect Parts is a supplier of Circuit Protection and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 6V 12AH
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 12V 20W
    View
    BATTERY LEAD ACID 12V 1.3AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 3.4AH
    Enersys
    BATTERY LEAD ACID 2V 5AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 7.2AH
    Enersys
    BATTERY LEAD ACID 2V 2.5AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 4.5AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 1.3AH
    Sparkfun Electronics
    BATTERY LITHIUM 3.7V 1AH
    BATT LITH 3V 100MAH COIN 30.0MM