T3N080TWS4 ABB
  • Part Number: T3N080TWS4
  • Manufacturer Name: ABB
  • Description: Product Description: Circuit Breaker, 3-P, 80A/480VAC, 25KAIC@480VAC, 600Y/347V, 480V Delta, w/Shunt Trip, Less Terminal Lugs
  • Category: MCCBs
  • Status:
  • More about T3N080TWS4 ABB
    T3N080TWS4 ABB
    T3N080TWS4 is manufactured by ABB and is categorized in the MCCBs category. T3N080TWS4 is described as Product Description: Circuit Breaker, 3-P, 80A/480VAC, 25KAIC@480VAC, 600Y/347V,480V Delta, w/Shunt Trip, Less Terminal Lugs . Perfect Parts is a supplier of Circuit Protection and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 9.5 NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 10 NAT
    View
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    Phoenix Contact
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE