T3N080TWA ABB
  • Part Number: T3N080TWA
  • Manufacturer Name: ABB
  • Description: Product Description: Circuit Breaker, 3-P, 80A/480VAC, 25KAIC@480VAC, 600Y/347V, 480V Delta, w/Aux Contacts, Less Terminal Lugs
  • Category: MCCBs
  • Status:
  • More about T3N080TWA ABB
    T3N080TWA ABB
    T3N080TWA is manufactured by ABB and is categorized in the MCCBs category. T3N080TWA is described as Product Description: Circuit Breaker, 3-P, 80A/480VAC, 25KAIC@480VAC, 600Y/347V,480V Delta, w/Aux Contacts, Less Terminal Lugs . Perfect Parts is a supplier of Circuit Protection and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    MIC MEMS ANALOG OMNI -42DB
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.9KHZ 35MM
    View
    Murata
    BUZZER ELEMENT FEEDBK 2.8KHZ
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.4KHZ 27MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.7KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 7.2KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.6KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6.5KHZ 20MM
    PIEZO CERAMIC BENDER 35MM 30V
    PIEZO CERAMIC BENDER 30V 1300HZ
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 2.2KHZ
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO STD 0.6KHZ 20V