T3N080TW-4U8 ABB
  • Part Number: T3N080TW-4U8
  • Manufacturer Name: ABB
  • Description: Product Description: Circuit Breaker, 4-P, 80A/480VAC, 25KAIC@480VAC, 600Y/347V, 480V Delta, w/UV Trip, Less Terminal Lugs
  • Category: MCCBs
  • Status:
  • More about T3N080TW-4U8 ABB
    T3N080TW-4U8 ABB
    T3N080TW-4U8 is manufactured by ABB and is categorized in the MCCBs category. T3N080TW-4U8 is described as Product Description: Circuit Breaker, 4-P, 80A/480VAC, 25KAIC@480VAC, 600Y/347V,480V Delta, w/UV Trip, Less Terminal Lugs . Perfect Parts is a supplier of Circuit Protection and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    PCB HOLDER KIT 10PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    RR HORIZ RL 84HP HVY DRCT MNT
    View
    Vector
    NUT SQUARE T-STRUT 4-40 25/PKG
    Schroff
    PCB METAL BRACKET
    Wakefield-vette
    EMC GASKET O-RING (1070036-B0)
    RAIL 84HP CENTER 9MM 2XMOUNT
    SCREW BL ISO7049-ST3 5X9 5-C-Z
    Vector
    PANEL FRONT 6U FOR CARD RACK
    HORIZONTAL RAIL W 10MM EXTENS