T3N070TW-4 ABB
  • Part Number: T3N070TW-4
  • Manufacturer Name: ABB
  • Description: Product Description: Circuit Breaker, 4-P, 70A/480VAC, 25KAIC@480VAC, 600Y/347V, 480V Delta, Thermal-Magnetic, Less Terminal Lugs
  • Category: MCCBs
  • Status:
  • More about T3N070TW-4 ABB
    T3N070TW-4 ABB
    T3N070TW-4 is manufactured by ABB and is categorized in the MCCBs category. T3N070TW-4 is described as Product Description: Circuit Breaker, 4-P, 70A/480VAC, 25KAIC@480VAC, 600Y/347V,480V Delta, Thermal-Magnetic, Less Terminal Lugs . Perfect Parts is a supplier of Circuit Protection and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    SUBRACK ECO 3U/84HP/175 MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    View
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 475MM
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 235MM
    Vector
    3U REAR ANGLES 1 SET
    Wakefield-vette
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM