T3N060TW-4 ABB
  • Part Number: T3N060TW-4
  • Manufacturer Name: ABB
  • Description: Product Description: Circuit Breaker, 4-P, 60A/480VAC, 600Y/347V/480V Delta, 25KAIC@480VAC, Thermal-Magnetic, Less Terminal Lugs
  • Category: MCCBs
  • Status:
  • More about T3N060TW-4 ABB
    T3N060TW-4 ABB
    T3N060TW-4 is manufactured by ABB and is categorized in the MCCBs category. T3N060TW-4 is described as Product Description: Circuit Breaker, 4-P, 60A/480VAC, 600Y/347V/480V Delta, 25KAIC@480VAC, Thermal-Magnetic, Less Terminal Lugs . Perfect Parts is a supplier of Circuit Protection and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 475MM
    View
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM
    Wakefield-vette
    SUBRACK ECO 3U/84HP/175 MM
    Vector
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 475MM
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 235MM
    Vector
    3U REAR ANGLES 1 SET
    Wakefield-vette
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM