T2SQ015TW-4AUS8 ABB
  • Part Number: T2SQ015TW-4AUS8
  • Manufacturer Name: ABB
  • Description: Product Description: Circuit Breaker 15A 4-P
  • Category: MCCBs
  • Status:
  • More about T2SQ015TW-4AUS8 ABB
    T2SQ015TW-4AUS8 ABB
    T2SQ015TW-4AUS8 is manufactured by ABB and is categorized in the MCCBs category. T2SQ015TW-4AUS8 is described as Product Description: Circuit Breaker 15A 4-P . Perfect Parts is a supplier of Circuit Protection and other Passives.
    ---> Other parts by ABB
    ---> MCCBs from all manufacturers
    ---> Circuit Protection by sub category
  • More About  MCCBs
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 8 X 10 NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    BASE ELEMENT W/ SNAP FOOT 35MM
    View
    Phoenix Contact
    BASE ELEMENT W/SNAP FOOT 35MM
    BASE ELEMENT W/O SNAP FOOT 35MM
    ELECTRONIC BOARD BASE
    ELECTRONIC BOARD BASE
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1558/1558-TF
    COVER ABS FOR PB-1564
    Schroff
    FRNT PNL KIT 3U 4HP CPCI-VME64X