T2S050MWAS4 ABB
  • Part Number: T2S050MWAS4
  • Manufacturer Name: ABB
  • Description: Product Description: Motor Circuit Protector 50A 3-P Ur As St
  • Category: MCCBs
  • Status:
  • More about T2S050MWAS4 ABB
    T2S050MWAS4 ABB
    T2S050MWAS4 is manufactured by ABB and is categorized in the MCCBs category. T2S050MWAS4 is described as Product Description: Motor Circuit Protector 50A 3-P Ur As St . Perfect Parts is a supplier of Circuit Protection and other Passives.
    ---> Other parts by ABB
    ---> MCCBs from all manufacturers
    ---> Circuit Protection by sub category
  • More About  MCCBs
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB RETAINER, LOCK NUT, 5"
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    View
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"