T2S025BW-4 ABB
  • Part Number: T2S025BW-4
  • Manufacturer Name: ABB
  • Description: Product Description: Circuit Breaker, 4-P, 25A/480VAC, 35KAIC@480VAC, LS/I Elect Trip, Less Lugs, UL489 Listed
  • Category: MCCBs
  • Status:
  • More about T2S025BW-4 ABB
    T2S025BW-4 ABB
    T2S025BW-4 is manufactured by ABB and is categorized in the MCCBs category. T2S025BW-4 is described as Product Description: Circuit Breaker, 4-P, 25A/480VAC, 35KAIC@480VAC, LS/I Elect Trip, Less Lugs, UL489 Listed . Perfect Parts is a supplier of Circuit Protection and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Cui
  • Description
    BUZZ ELEM PIEZO FEDBK 6.4KHZ 30V
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    PIEZO CERAMIC BENDER 27MM 2.0KHZ
    View
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO STD 2.6KHZ 30V
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO
    PIEZO CER BENDER 27MM 4600HZ
    PIEZO CER BENDER 9000HZ 500 OHM
    Murata
    PIEZOELECTRIC DIAPHRAGM
    BUZZ ELEM PIEZO STD 4.6KHZ 20V
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2KHZ 27MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 2.8KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 6.3KHZ
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4KHZ 20MM