T2S020TWA ABB
  • Part Number: T2S020TWA
  • Manufacturer Name: ABB
  • Description: Product Description: CIRCUIT BREAKER, 3-P, 20A/480VAC, 35KAIC@480VAC, UL489 Listed, Fixed Thermal-Mag, Less Lugs, W/ Aux
  • Category: MCCBs
  • Status:
  • More about T2S020TWA ABB
    T2S020TWA ABB
    T2S020TWA is manufactured by ABB and is categorized in the MCCBs category. T2S020TWA is described as Product Description: CIRCUIT BREAKER, 3-P, 20A/480VAC, 35KAIC@480VAC, UL489 Listed, Fixed Thermal-Mag, Less Lugs, W/ Aux . Perfect Parts is a supplier of Circuit Protection and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD GUIDE CPCI
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE 340MM HVY DUTY ALUM
    View
    Schroff
    GUIDE RAIL 280MM HEAVY
    CARD GUIDE 160MM HVY DUTY ALUM
    Calmark - Birtcher
    PCB GUIDE, NYLON
    GUIDE RAIL 220MM HEAVY
    Wakefield-vette
    GUIDE RAIL I/O D 80MM GREY BTTM
    Bivar
    CARD GUIDE VERT 4X0.076" BLK
    Vector
    CARD GUIDE CPCI
    Wakefield-vette
    GUIDE RAIL 4HP RED FOR PCB 220MM
    Essentra Components
    RACK CARD GUIDE "H"TYPE 5.0"
    Keystone Electronics
    GUIDE PC BOARD NYLON 3.5" LONG