T2H100TWS8 ABB
  • Part Number: T2H100TWS8
  • Manufacturer Name: ABB
  • Description: Product Description: Circuit Breaker, 3-P, 100A/480V, 600Y/347VAC, 65KAIC@480VAC, 480V Delta Rated, W/ Shunt Trip, Less Lug
  • Category: MCCBs
  • Status:
  • More about T2H100TWS8 ABB
    T2H100TWS8 ABB
    T2H100TWS8 is manufactured by ABB and is categorized in the MCCBs category. T2H100TWS8 is described as Product Description: Circuit Breaker, 3-P, 100A/480V, 600Y/347VAC, 65KAIC@480VAC, 480V Delta Rated, W/ Shunt Trip, Less Lug . Perfect Parts is a supplier of Circuit Protection and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Tdk
  • Description
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    View
  • Manufacturer Name
    Tdk
  • Description
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    View
    Mallory Sonalert
    REPLACEMENT NEMA GASKET FOR ZA &
    Mallory Sonalert
    WASHER COMPRESSION SNP SERIES
    Knowles
    WAX PROTECTION
    Knowles
    EMC
    ACCESSORY; METAL "L" BRACKET; FO
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK