T2H100TWS4 ABB
  • Part Number: T2H100TWS4
  • Manufacturer Name: ABB
  • Description: Product Description: Circuit Breaker, 4-P, 100A/480V, 600Y/347VAC, 65KAIC@480VAC, 480V Delta Rated, W/ Shunt Trip, Less Lug
  • Category: MCCBs
  • Status:
  • More about T2H100TWS4 ABB
    T2H100TWS4 ABB
    T2H100TWS4 is manufactured by ABB and is categorized in the MCCBs category. T2H100TWS4 is described as Product Description: Circuit Breaker, 4-P, 100A/480V, 600Y/347VAC, 65KAIC@480VAC, 480V Delta Rated, W/ Shunt Trip, Less Lug . Perfect Parts is a supplier of Circuit Protection and other Passives.