T2H070TL ABB
  • Part Number: T2H070TL
  • Manufacturer Name: ABB
  • Description: Product Description: Circuit Breaker 70A 3-P T/M Ul 6 Lugs
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    View
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"