T1N080TLU2 ABB
  • Part Number: T1N080TLU2
  • Manufacturer Name: ABB
  • Description: Product Description: Circuit Breaker T1N 80A 3-P T/M Ul Uv
  • Category: MCCBs
  • Status:
  • More about T1N080TLU2 ABB
    T1N080TLU2 ABB
    T1N080TLU2 is manufactured by ABB and is categorized in the MCCBs category. T1N080TLU2 is described as Product Description: Circuit Breaker T1N 80A 3-P T/M Ul Uv . Perfect Parts is a supplier of Circuit Protection and other Passives.
    ---> Other parts by ABB
    ---> MCCBs from all manufacturers
    ---> Circuit Protection by sub category
  • More About  MCCBs
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 415MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
    SUBRACK FOR 19"3U 84HP 175MM
    Vector
    CARD RACK 5.25X19X12 SNAPIN PLAS
    Vector
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS