T1N030TLU8 ABB
  • Part Number: T1N030TLU8
  • Manufacturer Name: ABB
  • Description: Product Description: Circuit Breaker, 3-P, 30A/600V 347V/600Y Rated, 22KAIC@480V W/Terminal Lugs & 24V UV Release
  • Category: MCCBs
  • Status:
  • More about T1N030TLU8 ABB
    T1N030TLU8 ABB
    T1N030TLU8 is manufactured by ABB and is categorized in the MCCBs category. T1N030TLU8 is described as Product Description: Circuit Breaker, 3-P, 30A/600V 347V/600Y Rated, 22KAIC@480V W/Terminal Lugs & 24V UV Release . Perfect Parts is a supplier of Circuit Protection and other Passives.