T1N030TLS4 ABB
  • Part Number: T1N030TLS4
  • Manufacturer Name: ABB
  • Description: Product Description: Circuit Breaker, 3-P, 30A/600V 347V/600Y Rated, 22KAIC@480V W/ Terminal Lugs & 120V Shunt Trip
  • Category: MCCBs
  • Status:
  • More about T1N030TLS4 ABB
    T1N030TLS4 ABB
    T1N030TLS4 is manufactured by ABB and is categorized in the MCCBs category. T1N030TLS4 is described as Product Description: Circuit Breaker, 3-P, 30A/600V 347V/600Y Rated, 22KAIC@480V W/ Terminal Lugs & 120V Shunt Trip . Perfect Parts is a supplier of Circuit Protection and other Passives.