T1N030TLS2 ABB
  • Part Number: T1N030TLS2
  • Manufacturer Name: ABB
  • Description: Product Description: Circuit Breaker, 3-P, 30A/600V 347V/600Y Rated, 22KAIC@480V W/ Terminal Lugs & 240V Shunt Trip
  • Category: MCCBs
  • Status:
  • More about T1N030TLS2 ABB
    T1N030TLS2 ABB
    T1N030TLS2 is manufactured by ABB and is categorized in the MCCBs category. T1N030TLS2 is described as Product Description: Circuit Breaker, 3-P, 30A/600V 347V/600Y Rated, 22KAIC@480V W/ Terminal Lugs & 240V Shunt Trip . Perfect Parts is a supplier of Circuit Protection and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    COVER BATTERY FOR BC2/3AE HOLDER
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    COVR SNAP DRAGON LOCKING
    View
    Keystone Electronics
    CAP BATTERY PROTECTIVE BLACK
    BATTERY INSULATOR
    COVER SNAP DRAGON LOCKING
    INSULATOR FOR LARGE C&D BATTERY
    COIN CELL INSULATOR MADE IN USA
    Cui
    SPEAKER 4OHM 2W TOP PORT 102DB
    Pui Audio
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 80DB
    Pui Audio
    SPEAKR 32OHM 300MW TOP PORT 87DB
    SPEAKR 32OHM 200MW TOP PORT 90DB
    SPEAKER 8OHM 300MW TOP PORT 87DB