T1N030TLAS9 ABB
  • Part Number: T1N030TLAS9
  • Manufacturer Name: ABB
  • Description: Product Description: Circuit Breaker, 3-P, 30A/600V 347V/600Y Rated, 22KAIC@480V W/ Term Lugs, 12VDC Shunt & Aux Cont
  • Category: MCCBs
  • Status:
  • More about T1N030TLAS9 ABB
    T1N030TLAS9 ABB
    T1N030TLAS9 is manufactured by ABB and is categorized in the MCCBs category. T1N030TLAS9 is described as Product Description: Circuit Breaker, 3-P, 30A/600V 347V/600Y Rated, 22KAIC@480V W/ Term Lugs, 12VDC Shunt & Aux Cont . Perfect Parts is a supplier of Circuit Protection and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE VME 160MM L RED 10PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE 220MM HVY DUTY ALUM
    View
    GUIDE RAIL 220MM
    Keystone Electronics
    VERTICAL GUIDE 50MM
    220MM BOARD SECURING SNAP IN
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 8X0.132" BLK
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 6.0"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6.0" 0.102" BK
    CARD GUIDE DEEP 4.5X0.08" BLK
    CARD GUIDE DEEP 2.5" 0.08" BK