T1N030TLA ABB
  • Part Number: T1N030TLA
  • Manufacturer Name: ABB
  • Description: Product Description: Circuit Breaker, 3-P, 30A/600V 347V/600Y Rated, 22KAIC@480V W/ Terminal Lugs & Aux Contacts
  • Category: MCCBs
  • Status:
  • More about T1N030TLA ABB
    T1N030TLA ABB
    T1N030TLA is manufactured by ABB and is categorized in the MCCBs category. T1N030TLA is described as Product Description: Circuit Breaker, 3-P, 30A/600V 347V/600Y Rated, 22KAIC@480V W/ Terminal Lugs & Aux Contacts . Perfect Parts is a supplier of Circuit Protection and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    COVER SNAP DRAGON LOCKING
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    INSULATOR FOR LARGE C&D BATTERY
    View
    COIN CELL INSULATOR MADE IN USA
    Cui
    SPEAKER 4OHM 2W TOP PORT 102DB
    Pui Audio
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 80DB
    Pui Audio
    SPEAKR 32OHM 300MW TOP PORT 87DB
    SPEAKR 32OHM 200MW TOP PORT 90DB
    SPEAKER 8OHM 300MW TOP PORT 87DB
    Cui
    SPEAKER 8OHM 2W TOP PORT 88DB
    SPEAKER 8OHM 3W TOP PORT 92DB
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 91DB
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 81DB