T1N025TL-4 ABB
  • Part Number: T1N025TL-4
  • Manufacturer Name: ABB
  • Description: Product Description: Circuit Breaker, 4-P, 25A/600V 347V/600Y Rated, 22KAIC@480V Includes Terminal Lugs
  • Category: MCCBs
  • Status:
  • More about T1N025TL-4 ABB
    T1N025TL-4 ABB
    T1N025TL-4 is manufactured by ABB and is categorized in the MCCBs category. T1N025TL-4 is described as Product Description: Circuit Breaker, 4-P, 25A/600V 347V/600Y Rated, 22KAIC@480V Includes Terminal Lugs . Perfect Parts is a supplier of Circuit Protection and other Passives.
    ---> Other parts by ABB
    ---> MCCBs from all manufacturers
    ---> Circuit Protection by sub category
  • More About  MCCBs
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    COVER ABS FOR PB-1558/1558-TF
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    COVER ABS FOR PB-1564
    View
    Schroff
    FRNT PNL KIT 3U 4HP CPCI-VME64X
    Phoenix Contact
    ELECTRONIC BOARD BASE
    Phoenix Contact
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM
    BRACKET POLE MNT FOR NEMA BOXES
    Schroff
    HRDWR SLV BRASS PLATED 100 PCS
    DIN RAIL ADAPTER
    POZ SCREW M2.5X11 100 PCS
    TEM-STAT TEMPERATURE CONTROL
    ENCLOSURE TIP UP FEET RAL7016
    CONNECTOR H 15 F