T1N015TLS8 ABB
  • Part Number: T1N015TLS8
  • Manufacturer Name: ABB
  • Description: Product Description: Circuit Breaker, 3-P, 15A/480V, 480V/277Y Rated, 22KAIC@480V Includes Terminal Lugs & 24V Shunt
  • Category: MCCBs
  • Status:
  • More about T1N015TLS8 ABB
    T1N015TLS8 ABB
    T1N015TLS8 is manufactured by ABB and is categorized in the MCCBs category. T1N015TLS8 is described as Product Description: Circuit Breaker, 3-P, 15A/480V, 480V/277Y Rated, 22KAIC@480V Includes Terminal Lugs & 24V Shunt . Perfect Parts is a supplier of Circuit Protection and other Passives.