SK-615-552-20BA ABB
  • Part Number: SK-615-552-20BA
  • Manufacturer Name: ABB
  • Description: Product Description: Legend Plate, 22mm, Lower, Rectangular
  • Category: Speciaity Switches
  • Status:
  • More about SK-615-552-20BA ABB
    SK-615-552-20BA ABB
    SK-615-552-20BA is manufactured by ABB and is categorized in the Speciaity Switches category. SK-615-552-20BA is described as Product Description: Legend Plate, 22mm, Lower, Rectangular . Perfect Parts is a supplier of Switches and other Electromechanicals.
    ---> Other parts by ABB
    ---> Speciaity Switches from all manufacturers
    ---> Switches by sub category
  • More About  Speciaity Switches
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    Energizer
    BATT SLVR OX 1.55V BUTTON 11.6MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM