S5N400BW ABB
  • Part Number: S5N400BW
  • Manufacturer Name: ABB
  • Description: Product Description: Circuit Breaker, 3-POLE, 400A/600V, 35KAIC@480VAC, UL489 Listed, Electornic Trip Module (LS/I)
  • Category: MCCBs
  • Status:
  • More about S5N400BW ABB
    S5N400BW ABB
    S5N400BW is manufactured by ABB and is categorized in the MCCBs category. S5N400BW is described as Product Description: Circuit Breaker, 3-POLE, 400A/600V, 35KAIC@480VAC, UL489 Listed, Electornic Trip Module (LS/I) . Perfect Parts is a supplier of Circuit Protection and other Passives.
    ---> Other parts by ABB
    ---> MCCBs from all manufacturers
    ---> Circuit Protection by sub category
  • More About  MCCBs
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    View
    BATTERY ALKALINE 1.5V N
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAAA
    BATTERY ALKALINE 12V A23
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY ALKA 1.5V BUTTON 11.6MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA 2=2
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA 2=2
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM