S3N050TW-2 ABB
  • Part Number: S3N050TW-2
  • Manufacturer Name: ABB
  • Description: Product Description: Circuit Breaker, 2-P, 50A/600VAC Molded Case, UL489 Listed, Less Lugs 14kAIC@480VAC, Thermal-Magnetic, Fix
  • Category: MCCBs
  • Status:
  • More about S3N050TW-2 ABB
    S3N050TW-2 ABB
    S3N050TW-2 is manufactured by ABB and is categorized in the MCCBs category. S3N050TW-2 is described as Product Description: Circuit Breaker, 2-P, 50A/600VAC Molded Case, UL489 Listed, Less Lugs 14kAIC@480VAC, Thermal-Magnetic, Fix . Perfect Parts is a supplier of Circuit Protection and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK 5.25X19X9 SNAPIN PLAST
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK FRAME KIT VME 3UX160MM
    View
    CARD RACK KIT CPCI 24 CUSTOM
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH