S3N050TW ABB
  • Part Number: S3N050TW
  • Manufacturer Name: ABB
  • Description: Product Description: Circuit Breaker, 3-P, 50A/600VAC Molded Case, UL489 Listed, Less Lugs 14kAIC@480VAC, Thermal-Magnetic, Fix
  • Category: MCCBs
  • Status:
  • More about S3N050TW ABB
    S3N050TW ABB
    S3N050TW is manufactured by ABB and is categorized in the MCCBs category. S3N050TW is described as Product Description: Circuit Breaker, 3-P, 50A/600VAC Molded Case, UL489 Listed, Less Lugs 14kAIC@480VAC, Thermal-Magnetic, Fix . Perfect Parts is a supplier of Circuit Protection and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Harwin
  • Description
    HOLDER BATT COIN 12.5X2.5MM SMD
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    SPRING CONTACT HEAVY DUTY AA
    View
    Memory Protection Devices
    BATTERY CONTACT AA SIZE
    BATTERY CLIP
    Keystone Electronics
    BATT SNAP ON A/AA CONTACTS
    Keystone Electronics
    BATTERY CONT NEG SIDE AA/N PCB
    CLIP BATT AAAA/AAA/N STEEL
    POSITIVE ENCLOSURE CONTACT- 20MM
    CONTACT BATT W/TABS AAA/AAAA/N
    CONTACT BATT W/TABS POSITVE A/AA
    POS BATTERY CONTACT COIN CELL
    COMPACT NEGATIVE CONTACT - 12MM