S3N040TW ABB
  • Part Number: S3N040TW
  • Manufacturer Name: ABB
  • Description: Product Description: Circuit Breaker, 3-P, 40A/600VAC Molded Case, UL489 Listed, Less Lugs 14kAIC@480VAC, Thermal-Magnetic, Fix
  • Category: MCCBs
  • Status:
  • More about S3N040TW ABB
    S3N040TW ABB
    S3N040TW is manufactured by ABB and is categorized in the MCCBs category. S3N040TW is described as Product Description: Circuit Breaker, 3-P, 40A/600VAC Molded Case, UL489 Listed, Less Lugs 14kAIC@480VAC, Thermal-Magnetic, Fix . Perfect Parts is a supplier of Circuit Protection and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bel Power Solutions
  • Description
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 250W 24V
    View
  • Manufacturer Name
    Bel Power Solutions
  • Description
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 50W 24V
    View
    Patco Electronics
    BATTERY CHARGER 6 VOLT 0.8 AMP
    Patco Electronics
    BATTERY CHARGER 6 VOLT 2 AMP
    Assmann
    UNIVERSAL LAPTOP CAR CHARGER
    Adafruit
    USB BATTERY PACK - 10000MAH - 2
    Phihong Usa
    ADAPTER AUTOMOBILE 10W
    BATT CHARGER 12V 1.5A X 2 UNIT
    BATTERY CHARGER 12 VOLT 0.8 AMP
    Ixys
    SOLAR PAD BLACK
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 125W 24V