S3N035TW ABB
  • Part Number: S3N035TW
  • Manufacturer Name: ABB
  • Description: Product Description: Circuit Breaker, 3-P, 35A/600VAC Molded Case, UL489 Listed, Less Lugs 14kAIC@480VAC, Thermal-Magnetic, Fix
  • Category: MCCBs
  • Status:
  • More about S3N035TW ABB
    S3N035TW ABB
    S3N035TW is manufactured by ABB and is categorized in the MCCBs category. S3N035TW is described as Product Description: Circuit Breaker, 3-P, 35A/600VAC Molded Case, UL489 Listed, Less Lugs 14kAIC@480VAC, Thermal-Magnetic, Fix . Perfect Parts is a supplier of Circuit Protection and other Passives.
    ---> Other parts by ABB
    ---> MCCBs from all manufacturers
    ---> Circuit Protection by sub category
  • More About  MCCBs
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    View
    Seiko Inst
    BATTERY LITH 3V 11MAH COIN 9.5MM
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    Seiko Inst
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM
    BATT LITH 3V 5.5MAH COIN 6.8MM
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM
    BATTERY LITH 3V 5MAH COIN 6.8MM
    BATTERY LITH 3V 1MAH COIN 4.8MM