S3N025TW ABB
  • Part Number: S3N025TW
  • Manufacturer Name: ABB
  • Description: Product Description: Circuit Breaker, 3-P, 25A/600VAC Molded Case, UL489 Listed, Less Lugs 14kAIC@480VAC, Thermal-Magnetic, Fix
  • Category: MCCBs
  • Status:
  • More about S3N025TW ABB
    S3N025TW ABB
    S3N025TW is manufactured by ABB and is categorized in the MCCBs category. S3N025TW is described as Product Description: Circuit Breaker, 3-P, 25A/600VAC Molded Case, UL489 Listed, Less Lugs 14kAIC@480VAC, Thermal-Magnetic, Fix . Perfect Parts is a supplier of Circuit Protection and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM