S202UDC-Z63 ABB
  • Part Number: S202UDC-Z63
  • Manufacturer Name: ABB
  • Description: S200UDC MCB 2P Z 63A 60 VDC BCPD
  • Category: Contactors
  • Status:
  • More about S202UDC-Z63 ABB
    S202UDC-Z63 ABB
    S202UDC-Z63 is manufactured by ABB and is categorized in the Contactors category. S202UDC-Z63 is described as S200UDC MCB 2P Z 63A 60 VDC BCPD. Perfect Parts is a supplier of Contactors and other Electromechanicals.
    ---> Other parts by ABB
    ---> Contactors from all manufacturers
    ---> Contactors by sub category
  • More About  Contactors
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    PANEL INTERNAL 10.4" X 14.3"
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    PANEL PHENOLIC 5 1/4X6 3/4" BLK
    View
    Bud Industries
    PANEL PLASTIC 6.3X9.9" FOR NB
    Phoenix Contact
    HOUSING UPPER PART PRINT CIR
    Phoenix Contact
    ELECTRONIC HOUSING BASE
    PANEL PLASTIC 4.9X4.9" FOR NB
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE